Іванівська ЗОШ 1-3 ступенівСереда, 08.05.2024, 06:05

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Погода

BBC news

Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 83

Головна » Статті » Мої статті

Тиждень книги

     

      Тиждень дитячої та юнацької книги – свято незвичайне. Вперше Всесоюзний Тиждень дитячої та юнацької книги відбувся у Москві, в Колонному залі, навесні воєнного 1943 року. Ініціатором і засновником його став відомий дитячий письменник Лев Кассіль. І з того часу, щороку «Книжчин тиждень» або «Книжчині іменини» стали відзначати по черзі у кожній зі столиць союзних республік колишнього Радянського Союзу. Другий, вже республіканський Тиждень дитячої та юнацької книги, було проведено в столиці України. Знаменним є те, що у такий складний, опалений війною час держава піклувалася про своє майбутнє – про дітей і приділяла велику увагу дитячій книзі та її визначній ролі у вихованні.

     У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано Постановою  ͈Про започаткування проведення Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги" за №2/12-г від 22 лютого 1993 року.

Тиждень книги в Іванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов під девізом   ͈Книги читати – усе знати". Учні початкових класів підготували добрі і хороші слова про книги,  переглянули мультиплікаційний фільм по віршах С.Я.Маршака  ͈Гришчині книжки", а також здійснили заочну мандрівку в єдиний в світі Азербайджанський музей мініатюрної книги, де зібрано більше 5 000 мініатюрних книг з усього світу. Учні 5, 6, 7 класів  розповіли про свої улюблені книги,  улюблених героїв і здійснили заочну мандрівку в Музей книги та книгодрукування в Україні, який знаходиться в  м. Києві,  а також в Дніпропетровський музей старовинних книг ім. Яворницького. З учнями  8, 9, 10, 11 класів був проведений бібліотечний урок на тему  ͈Книга і комп'ютер в інформаційному суспільстві: минуле, сучасне і майбутнє", а потім старшокласники мандрували Львівським стародавньої книги та переглянули фільм про засновника книгодрукування в Росії  й в Україні Івана Федорова.                 

     Нам пощастило жити в час небувалого злету науково-технічного прогресу, жити у Столітті інформації. Але, будемо надіятись, що книга не відійде в забуття, а все таки залишиться основним джерелом знань.

  

 

Категорія: Мої статті | Додав: Kesha (02.04.2012)
Переглядів: 2453 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Kesha  
0

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Youtube

Google Talk

Друзі сайту
В контакте Алексей Кишинский You Tube УЦОЯО МОН Ми Вконтакті

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Іванівська ЗОШ 1-3 ступенів © 2024